Απευθείας μετάδοση της συνεδρίασης του Περιφερειακού Συμβουλίου Δυτικής Μακεδονίας (24-3-2021)

Απευθείας μετάδοση της συνεδρίασης του Περιφερειακού Συμβουλίου Δυτικής Μακεδονίας

Απευθείας μετάδοση της συνεδρίασης του Περιφερειακού Συμβουλίου Δυτικής Μακεδονίας (24-3-2021)

Απευθείας μετάδοση της συνεδρίασης του Περιφερειακού Συμβουλίου Δυτικής Μακεδονίας (24-3-2021)

@ Δ/νση Διαφάνειας και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης

Για να κάνετε εγγραφή στο κανάλι της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας και να ενημερώνεστε άμεσα για νέα βίντεο πατήστε εδώ.

Για να δείτε όλες τις προηγούμενες συνεδριάσεις του Περιφερειακού Συμβουλίου Δυτικής Μακεδονίας κάντε κλικ εδώ.

Να θυμίσουμε ότι το θέμα στην απευθείας μετάδοση του Περιφερειακού Συμβουλίου Δυτικής Μακεδονίας (24-3-2021) είναι το:

1: Συζήτηση σχετικά με την εγκατάσταση Ανανεώσιμων Πηγών Ενέργειας (Α.Π.Ε.) στη Δυτική Μακεδονία, προοπτικές και κίνδυνοι.

 

Το Περιφερειακό Συμβούλιο καλείται σε κατεπείγουσα Συνεδρίαση, λόγω των τελευταίων  εξελίξεων σχετικών με το θέμα.

Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να συμμετάσχουν στη Συνεδρίαση (με τηλεδιάσκεψη μέσω της υπηρεσίας e:Presence.gov.gr) να ενημερώσουν τη γραμματεία του Περιφερειακού Συμβουλίου στα τηλέφωνα: 2461052620, 2461052621 ή με e-mail στο info.ps@pdm.gov.gr

Η Πρόεδρος του Περιφερειακού Συμβουλίου

Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας

 

Ευφροσύνη Ντιό

 

Πίνακας Αποδεκτών:

  1. Γκατζαβέλη Παναγιώτα
  2. Τσιούμαρης Γρηγόριος
  3. Βαβλιάρας Γεώργιος
  4. Λυσσαρίδης Νικόλαος
  5. Κιάνας Στέργιος
  6. Πουταχίδου Όλγα
  7. Μαργαρίτης Γεώργιος
  8. Τοπαλίδης Ηλίας
  9. Δαδαμόγια Αικατερίνη
  10. Μακρυγιάννης Μενέλαος
  11. Κιοσές Ιωάννης
  12. Βόσδου Σωτήριος
  13. Άμπας Βασίλειος
  14. Σαββόπουλος Δημήτριος
  15. Κοζατσάνη Δέσποινα
  16. Μάνος Θωμάς
  17. Κυριακίδου – Τσιάγγου Καλλιόπη
  18. Φωλίνας Αθανάσιος
  19. Γιάτσιος Ιωάννης
  20. Χατζηζήσης Λάμπρος
  21. Καρυπίδης Θεόδωρος
  22. Καρυπίδου – Κηπουρίδου Μαρία
  23. Λαζαρίδης Παύλος
  24. Κάτανας Ηλίας
  25. Γιαννακίδης Σταύρος
  26. Λιάσης Ιωάννης
  27. Κωτακίδης Γεώργιος
  28. Κώττας Παναγιώτης
  29. Μαρκόπουλος Ναούμ
  30. Δασκαλόπουλος Αντώνιος
  31. Ζεμπιλιάδου Γεωργία
  32. Χριστοφορίδης Γεώργιος
  33. Μπουμπόναρη Νικολέτα
  34. Στρατάκης Ιωάννης
  35. Τζιώτζης Απόστολος
  36. Γιαννόπουλος Γρηγόριος
  37. Τσάκωνας Αντώνιος
  38. Καραντζίδης Βασίλειος
  39. Σαββουλίδης Χρήστος
  40. Πράσσος Στέφανος
  41. Συντονιστής Αποκεντρωμένης Διοίκησης Ηπείρου – Δυτικής Μακεδονίας, κ. Βασίλειος Μιχελάκης
  42. Βουλευτές Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας
  43. Δήμοι Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας (Με την παράκληση να ενημερωθούν όλες οι Τοπικές Κοινότητες )
  44. Εκπρόσωπος του Υπουργείου Περιβάλλοντος και Ενέργειας
  45. Εκπρόσωπος Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδος (Τ.Ε.Ε.)- Τμήμα Δυτικής Μακεδονίας
  46. Εκπρόσωπος Γεωτεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδος (ΓΕΩΤ.Ε.Ε.) – Παράρτημα Δυτικής Μακεδονίας
  47. Εκπρόσωπος Οικονομικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (ΟΕΕ) – Τμήμα Δυτικής Μακεδονίας
  48. Εκπρόσωπος E.Β.Ε. Γρεβενών
  49. Εκπρόσωπος E.Β.Ε. Καστοριάς
  50. Εκπρόσωπος E.Β.Ε Κοζάνης
  51. Εκπρόσωπος E.Β.Ε Φλώρινας
  52. Εκπρόσωπος Συνδέσμου Επενδυτών Φωτοβολταϊκών Δυτικής Μακεδονίας
  53. Εκπρόσωπος Ενεργειακών Κοινοτήτων Μη Κερδοσκοπικού Σκοπού Κοζάνης
  54. Εκπρόσωπος της Εταιρείας Προστασίας Πρεσπών
  55. Εκπρόσωπος ΤΟΕΒ Σερβίων
  56. Εκπρόσωπος ΤΟΕΒ Κορησσού -Λιθιάς
  57. Εκπρόσωπος ΤΟΕΒ Λιμνοχωρίου
  58. Εκπρόσωπος ΤΟΕΒ Αγάπης
  59. Εκπρόσωπος Ξενοδόχων Π.Ε. Γρεβενών
  60. Εκπρόσωπος Ξενοδόχων Π.Ε. Καστοριάς
  61. Εκπρόσωπος Ξενοδόχων Π.Ε Κοζάνης
  62. Εκπρόσωπος Ξενοδόχων Π.Ε Φλώρινα
  63. Εκπρόσωπος Κτηνοτροφικού Συνεταιρισμού Αιγοπροβατοτροφίας περιοχής Αμυνταίου
  64. Εκπρόσωπος Συλλόγου Κτηνοτρόφων Κοζάνης
  65. Εκπρόσωπος Κτηνοτροφικού Συλλόγου Γρεβενών
  66. Εκπρόσωπος Πανελληνίου Συλλόγου Ελλήνων κτηνοτρόφων (ΣΕΚ)
  67. Εκπρόσωπος Συνδέσμου Επαγγελματιών ψαράδων λίμνης Πολυφύτου

Κοινοποίηση

  1. Μ.Μ.Ε. Δυτικής Μακεδονίας
  2. Εκτελεστικός Γραμματέας Π.Δ.Μ.
  3. Αναπτυξιακή Δυτικής Μακεδονίας, ΑΝΚΟ Α.Ε.
  4. Περιφερειακός Συμπαραστάτης του Πολίτη και της Επιχείρησης
  5. Γραφεία Χωρικών Αντιπεριφερειαρχών Π.Δ.Μ.
  6. Γραφεία Θεματικών Αντιπεριφερειαρχών Π.Δ.Μ.
  7. Γενικοί Διευθυντές Π.Δ.Μ.