Απευθείας μετάδοση της συνεδρίασης του Περιφερειακού Συμβουλίου Δυτικής Μακεδονίας (9-1-2023)

Απευθείας μετάδοση της συνεδρίασης του Περιφερειακού Συμβουλίου Δυτικής Μακεδονίας

Απευθείας μετάδοση της συνεδρίασης του Περιφερειακού Συμβουλίου Δυτικής Μακεδονίας (9-1-2023)

Απευθείας μετάδοση της συνεδρίασης του Περιφερειακού Συμβουλίου Δυτικής Μακεδονίας (9-1-2023)

@ Δ/νση Διαφάνειας και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης

Για να κάνετε εγγραφή στο κανάλι της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας και να ενημερώνεστε άμεσα για νέα βίντεο πατήστε εδώ.

Για να δείτε όλες τις προηγούμενες συνεδριάσεις του Περιφερειακού Συμβουλίου Δυτικής Μακεδονίας κάντε κλικ εδώ.

Να θυμίσουμε ότι τα θέματα στην απευθείας μετάδοση της συνεδρίασης του Περιφερειακού Συμβουλίου Δυτικής Μακεδονίας (9-1-2023) είναι τα:

1: Ενημέρωση για την Υψηλή Γέφυρα Σερβίων και έγκριση του τρόπου δημοπράτησης του έργου με τίτλο: «Δομική Ενίσχυση και Αποκατάσταση Ακραίων Σπονδύλων Μ6.2 Υψηλής Γέφυρας Σερβίων».

Εισηγητής: ο Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας, κ.Γεώργιος Κασαπίδης.

2: Η Π.Ε. Γρεβενών στο Πρόγραμμα Leader.

Εισηγητής: ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε.Γρεβενών, κ.Αθανάσιος Φωλίνας.

3: Έγκριση συμμετοχής της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας στην ένωση «Hydrogen Europe» και έγκριση ετήσιας συνδρομής προς το σκοπό αυτό.

Εισηγητής: ο Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας, κ.Γεώργιος Κασαπίδης

 

Η Πρόεδρος του Περιφερειακού Συμβουλίου

Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας

 

Καλλιόπη Κυριακίδου – Τσιάγγου

Πίνακας Αποδεκτών:

  1. Γκατζαβέλη Παναγιώτα
  2. Τσιούμαρης Γρηγόριος
  3. Βαβλιάρας Γεώργιος
  4. Λυσσαρίδης Νικόλαος
  5. Κιάνας Στέργιος
  6. Πουταχίδου Όλγα
  7. Μαργαρίτης Γεώργιος
  8. Τοπαλίδης Ηλίας
  9. Ντιό Ευφροσύνη
  10. Δαδαμόγια Αικατερίνη
  11. Μακρυγιάννης Μενέλαος
  12. Κιοσές Ιωάννης
  13. Βόσδου Σωτήριος
  14. Άμπας Βασίλειος
  15. Σαββόπουλος Δημήτριος
  16. Κοζατσάνη Δέσποινα
  17. Μάνος Θωμάς
  18. Φωλίνας Αθανάσιος
  19. Γιάτσιος Ιωάννης
  20. Χατζηζήσης Λάμπρος
  21. Καρυπίδης Θεόδωρος
  22. Καρυπίδου – Κηπουρίδου Μαρία
  23. Λαζαρίδης Παύλος
  24. Κάτανας Ηλίας
  25. Γιαννακίδης Σταύρος
  26. Λιάσης Ιωάννης
  27. Κωτακίδης Γεώργιος
  28. Κώττας Παναγιώτης
  29. Μαρκόπουλος Ναούμ
  30. Ζεμπιλιάδου Γεωργία
  31. Χριστοφορίδης Γεώργιος
  32. Μπουμπόναρη Νικολέτα
  33. Στρατάκης Ιωάννης
  34. Τζιώτζης Απόστολος
  35. Γιαννόπουλος Γρηγόριος
  36. Τσάκωνας Αντώνιος
  37. Καραντζίδης Βασίλειος
  38. Σαββουλίδης Χρήστος
  39. Πράσσος Στέφανος

 

Κοινοποίηση

  1. Γενικό Γραμματέα Αποκεντρωμένης Διοίκησης Ηπείρου – Δυτικής Μακεδονίας κ. Σεραφείμ Λιάπη
  2. Βουλευτές Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας.
  3. Δήμοι Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας.
  4. Μ.Μ.Ε. Δυτικής Μακεδονίας.
  5. ΑΝΚΟ Δυτικής Μακεδονίας Α.Ε. – Αναπτυξιακός Οργανισμός Τοπικής Αυτοδιοίκησης.
  6. Γραφεία Χωρικών Αντιπεριφερειαρχών Π.Δ.Μ.
  7. Γραφεία Θεματικών Αντιπεριφερειαρχών Π.Δ.Μ.